Şirket Profili

KURUMSAL

Şeffaflık" ve "dürüstlük" kavramlarını, en önemli iş prensiplerimiz olarak kabul ediyoruz. Projeyi tasarım aşamasında her yönüyle çözüyor ve uygulama aşamasında etkin bir şantiye organizasyonuyla hızlı çalışıyoruz. Bütünü oluşturan her detaya ve işçiliğe büyük önem veriyoruz. Mimaride, tasarım kadar fonksiyonun da önemli olduğunu unutmuyor, estetik kaygılarımızın işlevselliğin önüne geçmesine izin vermiyoruz. Büyük ya da küçük, her mimari tasarım ve uygulamaya aynı özeni gösteriyoruz. Asla kendimizi tekrar etmiyoruz. Moda olanın geçici büyüsüne kapılmadan, dünyayı takip ediyoruz.

 

Firmamızın Kuruluşu

ALFA MİMARLIK MÜH. İNŞ. DEK. MOB.  2002 yılında ALİ ÇAKIROĞLU tarafından kuruldu. Bugüne kadar farklı sektörlerden gelen müşterileri için Balıkesir  ve yurt içinde mimari tasarım, proje ve uygulama alanlarında hizmet verdi. Mimarlık alanında işlevsel tasarımlar ve uygun maliyetli çözümler üreten Balıkesir Alfa Mimarlık Müh. İnş. Dek. Expz. Hiz. San. ve Ltd. Şti. kullanıcılara yepyeni bir tasarım süreci yaşatıyor. Müşteri memnuniyetinden ve özenli bir ekip çalışmasından ödün vermeyerek yoluna devam ediyor.

SEMİH FATİH SELVİTOP

İnşaat Teknikeri

1996 yılında Balıkesir’de doğdu.2014 yılında Balıkesir 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesin de İnşaat bölümünden mezun oldu. 2016 yılında Balıkesir Üniversitesi İnşaat Teknolojisi bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılında şirketimiz bünyesine katılmıştır. Archicad, Artlantis, Lumion, Cinema4d Vray, 3d Max Vray ve Photoshop programlarını aktif olarak kullanabiliyor.


JÜLİDE ÖZENÇ

İnşaat Teknikeri

1997 yılında Balıkesir’de doğdu.2015 yılında Balıkesir 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesin de İnşaat bölümünden mezun oldu. Balıkesir Üniversitesi İnşaat Teknolojisi bölümünde eğitimine halen devam etmektedir. 2014 yılında şirketimiz bünyesine katılmıştır. Archicad, Artlantis, Lumion programlarını aktif olarak kullanabiliyor.

© 2016 | ALİ ÇAKIROĞLU Tüm Hakları Saklıdır.
ALICAKIROGLUMEDIA |
Bizi Takip Edin